Frezer - Operator Piły
2022-12-29 09:21:32, TE Connectivity
Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest świato...
Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:
FREZERA - OPERATORA PIŁY

Zakres obowiązków:
- frezowanie na frezarce konwencjonalnej i/lub CNC w stali, miedzi, aluminium, tworzywie itp.,
- cięcie piłą taśmową materiałów jw.,
- ścisły kontakt z technologiem wydziału w sprawach zapewnienia prawidłowego procesu obróbczego,
- dobór i przygotowanie narzędzi,
- optymalizowanie pracy w ramach posiadanych kwalifikacji
pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych,
- prowadzenie magazynu materiałów wejściowych do ww. obróbek,
- utrzymywanie standardów organizacji miejsca pracy.

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe,
- doświadczenie w zakresie ww. obróbek skrawania,
- podstawowa umiejętność obsługi programu Heidenhain,
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- dokładność, sumienność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziana umiejętność prowadzenia gospodarki magazynowej.

Oferujemy:
- umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
- premia miesięczna do 6%,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych),
- przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy,
- rywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny,
- ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
- dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa),
• dodfinansowanie do wczasów/wypoczynku,
• talony na święta,
• dofinansowanie do okularów,
• profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników),
• pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach,
• profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji.

Dostępne pliki:brak dodatkowych plików

NASI PARTNERZY